PIVNÉ KÚPELE / THAJSKÉ MASÁŽE / SAUNA SVET / JACUZZI

zrelaxujte

Privátny

wellness

Naše wellness centrum je zamerané na relax a duševnú pohodu celého tela a mysle…

Spojili sme pôžitok a oddych z príjemného prežitia dní strávených v našom zariadení spojením pobytu v teplom kúpeli, saunovaním, relaxom vo vírivke a pri masáži a ochutnávkou živého nepasterizovaného piva Sandorf vlastnej produkcie.

Do wellnessu je povolený vstup deťom od 10 rokov.

OBJEDNAJTE SIvoucher

Darčekové poukazy Vám vyhotovíme u nás na recepcii, poprípade Vám ich zašleme mailom.
Na požiadanie Vám ich samozrejme vieme zaslať poštou.

Pivné kúpele

Prečítajte si viac o našom pivnom kúpeli.

Masáže

Viac o našich thajských masážach.

Saunový svet

Užite si náš sauna svet.

Jacuzzi

Zrelaxujte sa v jacuzzi.

https://sandorf.sk/wp-content/uploads/2024/03/pivne-kupele-1.jpg
Zažite niečo nové...
Pivné kúpele

Pivné kúpele majú liečivé účinky na pleť a vlasy, uvoľňujú svalové napätie, zahrievajú kĺby a podporujú imunitný systém. Po 30-minútovom kúpeli sa zrelaxujte zabalení v teple, čo umožňuje koži, aby sa vyhladila a poriadne detoxikovala.

V pivných kúpeľoch má každá ingrediencia svoj účel. Upokojujúca, teplá voda umožňuje otvoriť póry, vylúčiť toxíny a stimulovať obehový systém. Chmeľ pomáha odlupovaniu starej kože. Aktívne pivné kvasnice mimoriadne dobre hoja pokožku, obsahujú vitamíny skupiny B a sacharidy, ktoré pomáhajú čistiť a obnovovať pleť a zároveň uzatvárajú v nej vlhkosť.

V neposlednom rade sú pivné kúpele populárne aj pre svoj sociálny aspekt. Vane sú zoskupené v jednej veľkej miestnosti, takže návštevníci sa môžu tešiť na príjemný pobyt v teplom kúpeli a pol liter medzi priateľmi.

pivne-kupele-7
pivne-kupele-13

cenník

kúpeľa

Ponuka kúpeľov

1 osoba I 2 osoby

PIVNÝ KÚPEĽ

37€ I 63€

V cene je zahrnutá hodinová procedúra a t.j. 30 minút stravených v pivnom kúpeli a 30 minút oddych a čas na prezlečenie.

bt_bb_section_top_section_coverage_image
Chcete sa uvoľniť? Najlepšia je masáž...
Thajské masáže

Jednou z najviac pociťovaných výhod väčšiny masáží je intenzívny pocit odplavenia pocitov stresu, ktoré počas fungovania v živote naberáme. Masáž je teda jeden z najnenáročnejších spôsobov, ako relaxovať.

Masáže obvykle významne posilňujú imunitný systém človeka. Meranie hormónov zodpovedných za “produkciu stresu” preukázali, že po dokončení masáže jeho hodnoty v tele namasírovaného človeka výrazne klesajú. Dôležitá je tu skutočnosť, že v situáciách, kedy naše telo prechádza stresovou situáciou tieto hormóny ničia bunky nevyhnutné pre udržanie obranyschopnosti nášho organizmu. Pokiaľ sa pravidelne nechávame masírovať, okrem relaxácie, predchádzame i prípadným chorobám spojených s narušenou imunitou.

masaze-11
masaze-12
oddych-4
https://sandorf.sk/wp-content/uploads/2023/10/image_single_service_02.jpg

cenník

masáží

Názov masáže

60m I 90m I 120m

TRADIČNÁ THAJSKÁ MASÁŽ

40€ I 48€ I 60€

Tradičná thajská masáž je založená na kombinácii akupresúry, strečingu a prvkoch jogy. Na rozdiel od ostatných druhov sa jedná o viac aktívny typ masáže, počas ktorej vystriedate viacero polôh.

THAJSKÁ OLEJOVÁ AROMATICKÁ MASÁŽ

43€ I 52€ I 62€

Thajská aroma olejová masáž je podobná tradičnej thajskej masáži – obe sa zameriavajú na stimulovanie a spriechodnenie energetický dráh po celom tele – avšak pri olejovej terapeutka aplikuje aromatické oleje (podľa vášho výberu) priamo na nahú pokožku.

THAJSKÁ BYLINNÁ MASÁŽ

43€ I 54€ I --€

Masáž bylinnými vrecúškami, inak nazývaná aj herbálna masáž, nadväzuje na thajské tradície a je založená na sprístupnení energetických dráh meridiánov.

ŠPECIÁLNY DRUH MASÁŽE TOK-SEN

43€ I 54€ I --€

používajúci drevené dlátko a kladivko z tamarindu. Ich rytmickým klopaním pozdĺž energetických meridiánov dokáže terapeutka stimulovať inak neprístupné hlboké svalové tkanivá a kosti a pomôcť tak liečiť telo zvnútra smerom von. Tok Sen je kombináciou vibrácií, ktoré prechádzajú hlboko do tkaniva, manuálneho tlaku a pasívneho strečingu za účelom znovunastolenia celkovej telesnej a duševnej pohody a pokojného plynutia energie v tele.

Názov masáže

30m I 60m

THAJSKÁ MASÁŽ CHRBTA A ŠIJE

25€ I 37€

Spomedzi všetkých druhov thajských masáží má masáž šije, hlavy a tváre jedny z najväčších relaxačných účinkov.

MASÁŽ HLAVY, ŠIJE A RAMIEN

25€ I 37€

Masáž hlavy, tváre a šije odstráni u klienta pocity napätia, zlepší ohybnosť krku, zmierni očné napätie, uvoľní stavy migrény, zlepší nespavosť a zvýši koncentráciu.

THAJSKÁ OLEJOVÁ MASÁŽ CHRBTA A ŠIJE

25€ I 38€

Olejová masáž chrbta a ramien je predovšetkým obľúbená u ľudí so sedavým zamestnaním či nedostatkom pohybu.

THAJSKÁ MASÁŽ CHODIDIEL

25€ I 38€

Akupresúrna masáž, pri ktorej sa stimulujú reflexné body a viac ako sedemtisíc nervových zakončení na chodidlách a celých nohách.

THAJSKÁ OLEJOVÁ MASÁŽ TVÁRE A DEKOLTU

25€ I 37€

pri masáži terapeutka pôsobí na akupresúrne body, pomocou ktorých sa uvoľňujú namáhané svaly, čo napomáha aj vyhladeniu vrások. Účinne tým odstraňuje aj únavu okolo očí a opuchy.

bt_bb_section_top_section_coverage_image
https://sandorf.sk/wp-content/uploads/2024/03/ponuka-sauna.jpg
Vyskúšajte jedinečný
Saunový svet

Fínska sauna • Parná sauna • Zážitková sprcha • Jacuzzi • Oddychová zóna

Pobyt v saune je priam ideálny na relax! Má blahodarné účinky na zdravie po telesnej i duševnej stránke. Človek sa po nej cíti ako znovuzrodený!

Saunovanie spočíva v striedaní pobytu v horúcom prostredí sauny a následnom ochladzovaní. Pozitívne účinky sú nesporné. Ak chcete docieliť dlhodobú podporu imunity, prevenciu ochorení či celkovú relaxáciu, malo by byť saunovanie pravidelné (aspoň jedenkrát týždenne).

sauna-parna-1
sauna-sucha-3
wellness-int-5

cenník

Wellness

Služba / osoby

cena

Wellness – sauna, jacuzzi

18€

1 osoba na 60 minút

Wellness – sauna, jacuzzi

27€

2 osoby na 60 minút

Wellness – sauna, jacuzzi

40€

3 osoby na 60 minút

Wellness – sauna, jacuzzi

46€

4 osoby na 60 minút

Wellness – sauna, jacuzzi

56€

5 osôb na 60 minút

Wellness – sauna, jacuzzi

65€

6 osôb na 60 minút

bt_bb_section_top_section_coverage_image
HYDROMASÁŽ
Vírivka – jacuzzi

Vodná masáž (vodné trysky) • Vírivka

Hydromasáž zlepšuje krvný obeh, zmierňuje napätie svalov a odstraňuje stres. Je to vodné pohladenie, ktoré rozmaznáva vaše telo a uvoľňuje myseľ. Tento jedinečný zážitok s ozdravujúcimi účinkami zažijete iba vo vírivej vani. Pocit únavy a vyčerpanosti zmizne a medzitým sa ramená, chrbát, kríže a nohy uvoľnia.

Vďaka hydromasážnym dýzam, v ktorých dochádza k zlúčeniu prúdu vody a vzduchu, si môžeme užívať príjemné účinky hydromasáže. Vírivé vane obsahujú dva základné typy dýz – vodné a vzduchové. Vodné dýzy vírivých vaní dokážu vytvoriť tri typy vodného prúdu – priamy, rotačný a pulzačný. Masáž týmito vodnými prúdmi pôsobí predovšetkým na uvoľnenie svalov a kĺbov. Masáž možno vykonať s rôznou intenzitou – od jemnej masáže až po bodovú akupresúrnu masáž. Vzduchové bublinky, ktoré vytvárajú vzduchové dýzy vo vírivkách, vykonávajú svojím prúdením povrchovú masáž a uvoľňujúce vibrácie prenášajú do celého ľudského tela.

Vírivá vaňa ponúka hrejivú vodu s vírivými prúdmi s teplotou 37 °C spolu s príjemnou vôňou a hudbou. Táto kombinácia znižuje neblahé účinky stresu a vedie k zvyšovaniu duševnej pohody. V neposlednom rade kúpeľ vo vírivej vani posilňuje produkciu endorfínu, hormónu šťastia, ktorý tlmí bolesť.

jakuzzi-4-1280x853
jakuzzi-7-1280x853
jakuzzi-12-1280x853
https://sandorf.sk/wp-content/uploads/2024/03/ponuka-jacuzzi.jpg

cenník

Jacuzzi

Služba / osoby

cena

Wellness – sauna, jacuzzi

18€

1 osoba na 60 minút

Wellness – sauna, jacuzzi

27€

2 osoby na 60 minút

Wellness – sauna, jacuzzi

40€

3 osoby na 60 minút

Wellness – sauna, jacuzzi

46€

4 osoby na 60 minút

Wellness – sauna, jacuzzi

56€

5 osôb na 60 minút

Wellness – sauna, jacuzzi

65€

6 osôb na 60 minút

bt_bb_section_top_section_coverage_image

Vytvorte si

balíček

Kalkulačka

Nastavte si svoj wellness plán a pošlite nám svoju predstavu na mail. Vyberte si zo všetkých služieb, ktoré Vám ponúkame, nakombinujte si masáže s wellnesom a pivným kúpeľom, zadajte či ide o jednu, alebo dve osoby a pomocou formulára nám napíšte, kedy by ste si svoj pobyt u nás chceli užiť. Ak máte záujem o relax pre viac ako 2 osoby, kontaktujte nás pomocou formulára v sekcii kontakt, alebo nám zavolajte.

1

Spolu €    bt_bb_section_top_section_coverage_image